Junior Laborator Calitate

SC FAURECIA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati post de lucru:
- Receptia materiei prime(luare probe, testare, validare)
- Decizionare defecte furnizor
- Inregistrare defecte
- Coordonare echipa rekituire interna
- Coordonare echipa sortare externa
- Inventar defecte furnizor
- Manageriere SAP
Job-ul presupune lucrul in 2 schimburi, de luni-vineri.

CERINTE

- Proaspat absolvent de Facultate sau in curs (Mate-Fizica, Inginerie)
- Limba engleza- nivel mediu
- Responsabilitate, atentie concentrata, rezistenta la stres
- Persoana comunicativa, sociabila

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, Asigurare privata de viata si de sanatate, tichete de masa, transport gratuit, oportunitati de dezvoltare a carierei.

FAURECIA - important grup francez, activ in industria automotive, cu sediul general langa Paris - Nanterre, infiintata in anul 1998 continua sa isi consolideze semnificativ pozitia de lider pe piata echipamentelor auto, aflata intr-o permanenta dezvoltare. In grupul Faurecia, cei 105.000 de angajati din cele 400 de fabrici se bucura de conditii de munca la cele mai inalte standarde si de beneficii competitive. FAURECIA din localitatea Talmaciu produce huse pentru scaune auto.