Inspector Resurse Umane - Locatia MEDIAS

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste dosarul de angajare al salariatului;
- Intocmeste propunerile de modificare a contractelor individuale de munca, de schimbare sau eliberare din functie a personalului;
- Mentine relatia cu Inspectoratul Teritorial de Munca, Agentia de Ocupare a Fortei de munca respectand legislatia muncii;
- Elibereaza adeverinte pentru atestarea calitatii de salariat, la cererea angajatilor;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta relevanta in domeniu;
- Atestat de Inspector Resurse Umane;
- Bune cunostinte de operare PC;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Abilitati de comunicare si de negociere;
- Abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru profesionist si dinamic;
- Pachet salarial atractiv

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail.