Inginer Constructor - Sibiu

Trident Trans Tex Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si supravegheaza toate activitatile; desfasurate in vederea realizarii investitiilor in cele mai bune conditii pentru societate;
- Participa la intocmirea planului de dezvoltare prin investitii in functie de obiectivele stabilite;
- Tine evidenta planului de investitii pe structuri si categorii de cheltuieli pana la receptia si punerea in functiune a obiectivelor pe baza datelor de detaliu furnizate;
- Urmareste respectarea clauzelor contractuale de catre antreprenori, pana la executia finala a lucrarilor;
- Tine evidenta contractelor de executie si a actelor aditionale intocmite ulterior;
- Analizeaza periodic stadiul realizarii lucrarilor;
- Asista la montaj si colaboreaza cu dirigintii de santier, asigurand supravegherea tehnica in realizarea investitiilor;
- Intocmeste periodic situatia realizarii receptiilor lucrarilor de constructie – montaj intocmind in acest sens procesul verbal de receptie;
- Asigura gestionarea documentatiei tehnico – economice pentru lucrarile de investitii pe care le pune la dispozitia personalului de specialitate din partea antreprenorului;
- Incheie cu organele de specialitate procese verbale de receptie si urmareste investitia in perioadele de garantie;

CERINTE

- Studii superioare tehnice/constructii;
- Experienta in efectuarea constructiilor civile;
- Cunostinte proiectare in programe specializate (AutoCad);
- Flexibilitate, capacitate decizionala, disponibilitate la deplasari;
- experienta in munca pe santier

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea reala de dezvoltare profesionala intr-o firma in continua expansiune;
- Mediu de lucru profesional si placut;
- Pachet salarial motivant;

Compania noastra inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie întalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, într-o companie moderna.
Crezi ca esti pregatit sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

www.tridenttranstex.ro