INGINER CONSTRUCTOR

S.C.TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Urmareste realizarea constructiei in conformitate cu prevederile contractului , a proiectelor , a caietelor de sarcini si a reglementarilor tehnice in vigoare .
2. Verifica respectarea tehnologiilor de executie , in vederea asigurarii nivelului calitativ prevazut in documentatia tehnica .
3. Urmareste din punct de vedere tehnic , executarea lucrarilor pe tot parcursul lor, admitand la plata numai lucrarile corespunzatoare din punct de vedere calitativ .
4. Transmite proiectantului sesizarile proprii si ale organelor abilitate neconformitatile si neconcordantele aparute pe parcursul executiei.
5. Efectueaza in numele investitorului activitatea pe linie financiara, de verificare si decontare a lucrarilor executate .
6. Urmareste respectarea de catre executant a masurilor dispuse de proiectant sau de organele abilitate .
7. Participa la verificarea lucrarilor pe faze de executie .

CERINTE

- Studii superioare tehnice/constructii
- Experienta in efectuarea constructiilor civile
- Abilitati manageriale
- Flexibilitate
- Capacitate decizionala

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare a carierei
- pachet salarial motivant

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .