INGINER CALITATE PRODUCTIE PREFABRICATE BETON

LUPP CONSTRUCTION ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura controlul productiei de elemente prefabricate din beton, precum si aplicarea cerintelor planului calitatii .
- Asigura controlul procesului de executie pe faze al elementelor prefabricate
- Efectueaza receptia produsului finit ;
- Urmareste si verifica efectuarea remedierilor neconformitatilor constatate cu ocazia receptiei elementelor prefabricate;
- Se ocupa de elaborarea documentelor specifice ce atesta calitatea produselor si intocmirea dosarelor cu actele de calitate, necesare la cartea tehnica a constructiei;
- Participa la auditarile efectuate de reprezentantii organizmelor de certificare/autorizare

CERINTE

- Calificare inginer constructor specializarile CCIA; CFDP; CH
- Vechime in proiectare si/sau executie constructii minim 3 ani;
- Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani;
- Cunoasterea standardelor de calitate in domeniul productiei de prefabricate;
- Cunoasterea sistemului de management al calitatii;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Conditii de lucru intr-un mediu dinamic si interesant.

DESCRIEREA FIRMEI

PRODUCATOR PREFABRICATE DIN BETON ARMAT PRECOMPRIMAT