GRAFICIAN - OPERATOR UTILAJE PRODUCTIE PUBLICITARA

SOREL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conceptie grafica;
- Machetare;
- Procesari tehnice, scanare imagini, procesarea imaginilor; tehnoredactare
- Verificarea tehnica si optimizarea machetelor in vederea tiparirii.

CERINTE

- cunoastere solida a programelor: Corel Draw/Adobe Illustrator si (sau) Adobe Photoshop;
- cunostinte de design, fonturi si machetare necesare transpunerii materialelor de creatie intr-un format pentru tipar sau productie publictara;
- talent, creativitate, imaginatie;
- punctualitate, ordonat, seriozitate;
- capacitate de concentrare
- atentie la detalii
Constituie avantaj - cunostinte operare imprimante, utilaje legatorie, cutter-plotter, gravatoare, montaj folie autocolanta,

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv, mediu de lucru placut si apartenenta la o echipa tanara.
Bonuri masa
Program fix

Societatea executa tipar digital de mici si mari dimensiuni, panouri reclama, firme luminoase, litere volumetrice, gravura laser si mecanica, promotionale.