Functionar administrativ

Opere Publice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de constructii drumuri si autostrazi angajaza functionar administrativ
Candidatul ideal
Absolvent studii medii, de preferat profil constructii
Cunostinte in constructii (executare lucrari constructii drumuri poduri si autostrazi)
Indemanare, atentie la detalii
Abilităţi foarte bune de comunicare si lucru în echipă
Abilitati excelente de planificare, organizare.
Rezistenta la stres, respectarea termenelor stabilite
Permis auto, cat. B
Disponibilitate pentru deplasari.

CERINTE

Descrierea jobului
Activitati de aprovizionare cu materiale de constructii, combustibili, piese de schimb utilaje si auto) pe santierele societatii din tara
Gestioneaza si preda materialele de constructii, combustibili, piesele de schimb, echipamente de protectia muncii pe santierele societatii din tara

BENEFICII OFERITE

Avantaje : Salariu atractiv, Cazare, Auto

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de constructii drumuri,poduri si autostrazi