FRIGOTEHNIST

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea cu materiale, piese de schimb si echipamente
specifice
- Diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiei frigorifice
- Intocmirea documentelor specifice
- Intretinerea curenta a instalatiei frigorifice
- Punerea / scoaterea in / din functiune a instalatiei frigorifice
- Remedierea defectiunilor uzuale ale instalatiei frigotehnice
- Supravegherea instalatiei frigorifice

CERINTE

- cel putin 3 ani experienta in domeniu (hale/camere frigorifice din supermarket, brutarii, nave, cantine, etc)
- diploma care sa certifice calificarea (invatamanat cu durata de cel putin 3 ani )
- sa poata citi si intelege schitele tehnice

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL MOTIVANT

Trident Trans Tex Sibiu inseamna echipa. Ca membri ai acestei echipe, lucram impreuna si atingem obiectivele comune, cream si consolidam relatii profesionale puternice, condusi de un spirit de parteneriat si respect reciproc, avand un set de valori solide.
In companie intalnesti oameni cu experienta care au gasit locul potrivit pentru o cariera pe termen lung. Alaturi de ei dorim sa aducem oameni noi care sa se dezvolte odata cu compania.
In spatele tuturor succeselor noastre sunt oamenii din TRIDENT si din acest motiv noi te cautam, te rasplatim pe masura, te provocam continuu. Poti simti alaturi de noi satisfactie profesionala si te poti bucura de conditii de lucru calitative, Intr-o companie moderna.
Crezi ca esti pregatit sa accepti provocarile noastre? Impartasesti aceleasi valori ca si noi?
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!