ELECTROMECANIC LINIE PRODUCTIE

CAUCHO METAL PRODUCTOS TOTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegherea functionarii si utilizarii in conditiile specificate a echipamentelor si utilajelor;
- Intretinerea preventiva a echipamentelor (utilaje, instalatii, etc);
- Repararea utilajelor si echipamentelor.

CERINTE

- Absolvent studii medii sau scoala profesionala profil electromecanic, automatizari, electric sau orice alta calificare tehnica;
- Experienta ca electromecanic mentenanta in lucrul cu utilaje, masini, echipamente;
- Persoana serioasa, perseverenta, dornica sa-si construiasca o cariera pe termen lung;
- Persoana dornica sa invete, cu capacitate rapida de a asimila lucruri noi, si de a se specializa in utilaje noi;
- Cunoasterea uneia din limbile, engleza , spaniola sau franceza este un mare avantaj;

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale atractive,
Transport asigurat,
Training de specialitate ,
Dezvoltarea unei cariere pe termen lung intr-o companie multinationala.

Companie multinationala care producatoare de piese antivibrare din cauciuc si metal pentru industria auto.