Electrician intretinere si reparatii utilaje industriale

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul este o fabrica din Sibiu, parte dintr-o companie multinationala.

Pentru a completa echipa de mentenanta, cautam doi tehnicieni care au experienta in intretinerea si repararea utilajelor industriale, pe partea electrica.

Programul de lucru este in doua schimburi.

CERINTE

Este necesar:
- sa aveti studii in domeniul electric si diploma care sa ateste studiile (liceu, scoala profesionala, alte cursuri);
- sa aveti minim 2-3 ani experienta pe acelasi post, intr-o alta fabrica,
- sa cunoasteti limba engleza la nivel mediu;
- sa aveti cunostinte de operare a calculatorului.

BENEFICII OFERITE

- ore suplimentare platite dublu;
- bonuri de masa;
- bonus de productie.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.