Electrician de intretinere in Sibiu

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala, cu activitate in industria productiei de ambalaje de carton, angajeaza un electrician de intretinere pentru fabrica din Sibiu.

Activitati si responsabilitati:

- asigura mentenanta si intretinerea utilajelor;
- lucreaza in echipa, alaturi de alti colegi;
- transfera cunostintele catre colegii de echipa mai tineri.

CERINTE

- studii medii sau cursuri de calificare in domeniul electric/ electromecanic;
- experienta pe post similar sau experienta pe un post asemanator, intr-o fabrica din acelasi domeniu, cel putin 3 ani, sunt obligatorii;
- cunoasterea la nivel mediu a limbii engleze;
- cunostinte de operare in Microsoft Office (Word si Excel);
- maturitate si reponsabilitate in actiunile intreprinse;
- deschidere catre nou si abilitatea de adaptare eficienta la nou, ingeniozitate – necesare pentru situatiile in care va avea in responsabilitate modele noi de utilaje in departamentul de productie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa;
- Training.

Alte informatii:
Programul de lucru este in doua schimburi.
In situatiile care necesita ore suplimentare, acestea se platesc dublu.

Inainte de luarea unei decizii de catre Angajator, candidatii vor fi testati pe partea de mentenanta de catre un Furnizor.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.