Job expirat

Angajam electricieni:

Responsabilităţi:

•             Executarea de lucrări de instalare şi demontare aparate/ echipamente de iluminat public;

•             Pozarea de cabluri aeriene și subterane;

•             Montarea şi demontarea de stâlpi, tablouri electrice, cutii de distribuție;

•             Operațiuni de service pentru instalațiile de iluminat, montarea şi demontarea de iluminat festiv;

•             Alte operațiuni conexe execuției instalațiilor electrice;

Activitatea principala se realizează de obicei la exterior, cu auto tip PRB, la înălțime, reprezentând lucrări de iluminat public

Candidatul Ideal

•             Studii medii/liceu + calificare electrician

•             Experienţă profesională instalații electrice.

Se ofera

•             Pachet salarial competitiv

•             Prime de Paște și Crăciun

•             Tichete de masă

•             Contract pe perioada nedeterminata

Pentru detalii, ne puteți contacta la numarul de telefon 0731808024 sau la adresa de email: ,mirela.oprisan@humangest.ro