Economist/contabil

SC AUTO-SCHIEB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Evidenta contabila primara;
* Contabilitate financiara - inregistrare tranzactii financiare;
* Intocmire raportari lunare pe baza datelor din contabilitate;
* Realizarea procesului de inchidere lunara;
* Intocmirea statelor de salarii;
* Operare in REVISAL;
* Mentinerea relatiei cu terti;
* Arhivare documente contabile.

CERINTE

* Studii superioare in domeniul economic;
* Experienta in domeniul contabil de minim 3 ani;
* Cunostinte de resurse umane: inregistrari in REVISAL;
* Calcul salarii angajati;
* Capacitatea de a evalua si a lua decizii;
* Capacitatea de a respecta termenele limita si de a gestiona sarcini multiple.

BENEFICII OFERITE

* Transport asigurat;

Auto-Schieb SRL este specializata în reabilitarea de drumuri, poduri si podete:
- în principal în lucrari de constructii publice si comerciale
- lucrari de constructie retele de apa si canalizare, camine de vizitare si statii de pompare a apei, subtraversari
- executam lucrari de pavaje si borduri, rigole
Partener de încredere în constructii civile si industriale.

Adresa sediu social: localitatea Slimnic, str. Principala, nr. 31, judet Sibiu, cod 557240
Contact 0799 770782