ECONOMIST

TEGERO & CO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura organizarea si conducerea evidentei contabile in conformitate cu legislatia in vigoare si procedurile interne ale societatii in colaborare cu persoana responsabila de evidenta primara si cu expertul contabil colaborator

CERINTE

experienta in contabilitate
studii economice superioare
cunostinte bune de operare PC

Constituie avantaje:
permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

Salariu de incadrare
Prima de Pasti, de concediu si de Craciun
Tichete de masa
Transport in interes de serviciu asigurat cu autoturismele companiei
Program de lucru 8:30 – 17:00
Angajare pe perioada determinata de 24 luni

Tegero & Co activeaza pe piata serviciilor din domeniul hidraulic - scule si unelte hidraulice, pompe si motoare hidraulice din anul 1991.
Din anul 2004 am extins domeniul de activitate si deservim toate marcile de utilaje de constructii de provenienta vest-europeana, prin livrarea subansamblelor, a pieselor de schimb si a consumabilelor precum si repararea acestora in atelierele proprii.