Director Vanzari si Marketing

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana potrivita pentru a ocupa un post de management intr-o companie din Sibiu, care activeaza in domeniul de investitii si dezvoltari imobiliare.

Responsabilitatile persoanei care va ocupa acest post au legatura cu:

- coordonarea echipei;
- coordonarea proiectelor aflate in desfasurare;
- identificarea de noi oportunitati de proiecte si implicarea in achizitionarea, desfasurarea acestora;
- mentinerea, gestionarea relatiilor cu terti: autoritati, institutii, furnizori, clienti etc.;
- deplasari in alte localitati, pentru diferite demersuri din cadrul proiectelor.

CERINTE

Cautam persoana potrivita, dintre persoanele care indeplinesc urmatoarele cerinte:

- absolvent/a de studii superioare;
- carnet de conducere categoria B, experienta in condus;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat – scris, citit, vorbit;
- cunostinte si experienta in urmatoarele domenii: financiar – contabil, achizitii, vanzari, marketing, administrarea afacerilor, negociere, leadership;
- experienta in coordonare de echipe sau, in lipsa acesteia, motivatia si dorinta de a coordona o echipa, cu argumente solide pentru aceasta motivatie.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.