DIRECTOR TEHNIC - SIBIU

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie germana, prezenta la nivel mondial, care produce, importa si comercializeaza statii automatizate de astfaltare.

Principalele responsabilitati pentru acest post sunt:
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii
- participarea la negociere si incheiere de contracte
- analizarea si rezolvarea problemelor tehnice care apar la sediile clientilor

CERINTE

- studii superioare in domeniul ingineriei - TCM constituie un avantaj
- minim 1 an experienta profesionala pe un post similar
- bune cunostinte de germana sau engleza
- carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitate de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.