Director tehnic auto/transporturi

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, firma de colectare deseuri medicale.
Sarcinile principale pentru postul de de director tehnic sunt:
- Coordonarea activitatii in cadrul parcului auto;
- Coordonarea rutelor de transport;
- Coordonarea activitatii de reparatie a masinilor;
- Asigurarea bunei functionari a colectarii si transporturilor deseurilor pentru flota companiei;

CERINTE

- Studii superioare in domeniul tehnic (de preferat profilul auto dar nu este o conditie obligatorie);
- Experienta minim 3 ani in cadrul unui parc auto sau intr-o firma de transporturi (conditie obligatorie);
- Cunostinte operare calculator;
- Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa, premii;

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.