DIRECTOR COMERCIAL - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital strain, prezenta de peste 10 ani pe piata din Romania. Compania produce si comercializeaza mobila din lemn masiv si saltele cu arcuri. Cautam o persoana pentru postul de director comercial.
Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- coordonarea activitatii comerciale din intreaga tara;
- supervizarea activitatii agentilor din subordine;
- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- intocmirea rapoartelor de vanzari.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta relevanta in domeniul comercial;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- cunostinte operare PC: pachetul MS Office;
- carnet de conducere categoria B;
- bune cunostinte de limba engleza; cunostintele de limba italiana reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de dezvoltare intr-o companie de traditie.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta!