Director agentie asigurari non - life

European Economy Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si supervizeaza activitatea agentiei;
- Dezvolta cantitativ si calitativ portofoliul de clienti;
- Recruteaza agenti de vanzari ;
- Se implica in mod direct in formarea echipei de vanzari la nivelul agentiei;
- Implementeaza strategii de dezvoltare la nivel local;
- Asigura atingerea obiectivelor stabilite;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta de management 1 an;
- Experienta in vanzari 3 ani;
- Foarte buna cunoastere a pietei de profil si a concurentei;
- Cunostinte tehnice de specialitate;
- Foarte bune abilitati de conducere, comunicare, organizare, planificare;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Orientat spre performanta si obtinerea de rezultate de exceptie;
- Cunostinte de operare calculator (pachetul MS Office, internet )
- Cunoasterea limbii engleze ;
- Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii de prestigiu;
- Pachet salarial foarte atractiv;
- Training.

DESCRIEREA FIRMEI

Broker de asigurare