Director Adjunct

REPLAX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- INTOCMIREA NECESARULUI DE MATERIALE
- SELECATREA SI NEGOCIEREA CU FURNIZORII SI MENTINEREA LEGATURII CU ACESTIA
- COLABORARE CU TOATE DEPARTAMENTELE IN VEDREA ASIGURARII NECESARULUI DE MATERIALE
- URMARIREA RESPECATRII TERMENILOR CONTRACTUALI
- RECEPTIA MARFII DIN PUNCT DE VEDERE CALITATIV SI CANTITATIV

CERINTE

- studii superioare /medii (tehnice sau economice - constituie avantaj);
-limba engleza - nivel avansat - obligatoriu;
-cunostinte operare calculator - Excel, Word - nivel avansat;
- experienta intr-un post similar constituie avantaj;
- abilitati de negociere, comunicare, relationare;
- spirit organizatoric, initiativa, loialitate, gandire pozitiva;
- adaptare la munca in echipa;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare
- stabilitate si profesionalism

Replax are ca domeniu de activitate reciclarea deseurilor de materiale plastice - Productie.