Costumer Care Supervisor (CCS) –SIBIU- SC NORDEXIM COFFEE SERVICES SRL

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controleaza si monitorizeaza automatele de bauturi calde si/sau reci, operate de catre echipa de agenti.
Coordoneaza activitatea logistica, administrativa si a parcului auto intr-un mod eficient, pentru a oferi suport continuu si in timp real echipei de vanzari.
Mentine o relatie foarte buna cu clientii, primeste feedback de la acestia si transmite toate informatiile echipei de vanzari.
Monitorizeaza continuu necesitatile echipei de agenti de operare si actioneaza cu promptitudine pentru satisfacerea acestora.
Se implica in dezvoltarea profesionala a angajatilor din subordine, identifica necesitati de training pentru fiecare angajat, creaza si mentine un standard inalt de motivare a acestora;
Organizeaza cat mai eficient timpul echipei de agenti operare si stabileste rutele zilnice
Intocmeste rapoarte de activitate specifice si fise de control a automatelor de bauturi calde si/sau reci.

CERINTE

experienta minim 1 an intr-o functie de conducere
experienta minim 2 ani intr-un domeniu administrativ/logistic/tehnic
studii medii (profil tehnic), studiile superioare constituie un avantaj.
orientare catre client,orientare catre business
deschidere catre initiativa
abilitati de comunicare, lucru in echipa
capacitare de analiza si sinteza
permis categoria B
domiciliul stabil in orasul SIBIU

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
mediu de lucru profesionist si competitive
oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.