Coordonator tehnic (productie / asamblare) - Medias

Marius Jeler Intreprindere Individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele Clientului nostru, un jucator important pe piata de monitorizare a energiei, recrutam un Coordonator tehnic (asamblare panouri automatizari). Principalelele atributii:

Sa gestioneze toate documentatiile tehnice – pana la nivel de BOM
Sa opereze intr-un software de proiectare asistata
Sa supravegheze fluxul de fabricatie (asamblare)
Sa imbunatateasca continuu procesele
Sa ajusteze continuu procedurile astfel incat sa se obtina rezultate optime din perspectiva productivitatii
Sa gestioneze si sa coordoneze sistemul de asigurare al calitatii

CERINTE

Sa fie capabil sa analizeze proiecte si sa le pregateasca din punct de vedere tehnic pentru executie
Sa inteleaga specificatii tehnice variate, sa fie capabil sa extraga informatii cheie din specificatii sau tema de proiect
Experienta similara de cel putin 2 ani
Studii de inginerie , tehnologie sau electrotehnica
Abilitati de coordonare
Experienta in administrarea de personal productiv, in mediul ISO 9001
Experienta in fabricatie / proiectare
Cunostinte solide intr-un software de proiectare: Autocad sau similar
Limba Engleza - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Oportunitate profesionala deosebita, tehnologie de viitor, pachet salarial competitiv.
Va rugami sa trimiteti CV la adresa: jeler.marius@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.