Coordonator echipa

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul pe care vi-l propunem este unul care implica: - management;
- activitate de birou si de teren;
- coordonarea unei echipe mici care sa aduca rezultate mari si sa le dezvolte pe cele deja existente;
- comunicare si relationare cu tertii (clienti, furnizori, institutii);
- supervizarea unei echipe si a proiectelor;
- negociere de contracte;
- identificarea de noi oportunitati si clienti pe piata.

CERINTE

- experienta de cel putin 3 ani in coordonarea unei echipe;
- cunostinte in domeniul financiar - contabil;
- experienta in vanzari directe;
- abilitati si experienta in negocieri;
- personalitate complexa, joviala si comunicativa, dar si organizata, capabila a organiza si pe altii;
- carnet de conducere categoria B;
- limba engleza.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.