Contabil Expert

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contabilul care va ocupa aceasta pozitie va fi implicat in luarea unor decizii foarte importante ale companiei.
Postul este pentru orasul Sibiu.
Responsabilitati:
- va organiza activitatea financiara a firmei, va gestiona banii si va efectua transferuri;
- va propune modalitati de reducere a taxelor si impozitelor catre stat;
- va fi implicat in activitatile de audit;
- va prezenta rapoarte financiare catre conducerea companiei.
Candidatul ideal este o persoana prezentabila, flexibila, cu un simt practic foarte bine dezvoltat.

CERINTE

- 3 ani experienta;
- contabil acreditat CECCAR;
- limba engleza - nivel avansat;
- permis de conducere;
- disponibilitate pentru program part-time/full-time;
- flexibilitate;
- persoana practica.

BENEFICII OFERITE

Persoana angajata isi va desfasura activitatea intr-o companie de renume si va beneficia de suport din partea unui director financiar cu experienta, din strainatate.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.