Consultant vanzari prin telefon - Sibiu

Consilo WEB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Consilo Web, este în căutarea unui coleg pentru postul de Consultant vânzări prin telefon, ne dorim ca acesta să fie talentat și motivat, pentru a se alătură echipei noastre.
Dacă ești o persoană energică, care poate lucra atât în mod independent, cât și într-o echipă unită și ai abilitatea de a face față provocărilor, atunci am putea fi cea mai bună alegere pentru cariera ta.

In ce consta jobul?
Realizarea de apeluri, care să fructifice vânzarea prin telefon către clienții existenți
Menținerea unei relații optime cu clienții existenți
Atingerea targetelor, atât individuale, cât și ale echipei
Reînnoirea și intreținerea cunostiintelor în domeniul vânzărilor legate de device-uri și gadget-uri și alte tool-uri de vânzare.

CERINTE

Experiență minimă în domeniul vânzărilor
Abilități de comunicare și relaționare excelente în limba romană
O atitudine pozitivă, orientată spre rezultate
Motivatia de a fi mai bun, de la o zi la alta

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: Full time – 8 ore, L-V interval 9-18 cu o ora pauză, eșalonată pe parcursul zilei
Contract de muncă pe perioada nedeterminată
Concedii conform legislației în vigoare
Se oferă training-uri de instruire
Abonament medical la clinici private
Pachet salarial motivant : salar fix + comision din vânzări + bonuri de masă (30 lei/ziua lucrătoare).
Veniturile sunt cuprinse între 2400-4500 lei/ lunar (comisionul din vânzări este o medie a celor obținute până acum de colegii nostrii).

Consilo WEB este o companie sibiană specializată în externalizarea serviciilor de vânzare la distanță. Din 2015 aducem valoare partenerilor noștri adaptându-ne soluțiile la cerințele și nevoile acestora, creând astfel experiențe pozitive pentru ei și pentru clienții lor.

Deja ne-am obișnuit să creștem echipe de proiect, într-un timp foarte scurt, de la doar câțiva membri, la peste 200 de consultanți de vânzări experimentați. Suntem cu toții tineri, ambițioși și ținem să ne facem treaba cât mai bine și la timp. Întreaga noastră experiență este constuită pe pasiune, viziune și dorință de a reuși.