Consultant vanzari/ Optometrist/Tehnician Optometrist

SC TARCEA OPTIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face la acest job?

1. Va determina dioptrii cu cea mai performanta aparatura medicala( in cazul optometristilor)

2. Va învăța să recomande rame,lentilele potrivite pentru pacienți

3. Se va ocupa de organizarea și buna funcționare a lucrurilor in magazin/magazine

4. Va face consilierea in alegerea ochelarilor de soare potriviți

5. Va ajuta la dezvoltarea firmei și implicit la dezvoltarea personală

6. Întocmire facturi -avem in program modern si totul se face in 20 de secunde

7. Va aduce plus valoare tuturor

8. Va pregăti materiale Informaționale pentru colegi

9. Va participa la întâlnirile optyUteam

10. … lăsăm loc liber pentru ce ne mai vine în minte pe parcurs.

Ce îi oferim?

1.Dezvoltare

2. Salariu fix

3. Bonusuri de performanță -lunar

4. Un mediu extraordinar de desfășurare a lucrurilor

6. Multe informații care te va ajuta sa fii cea mai buna varianta a ta

7. Șefi buni și înțelegători

8. Atmosferă de lucru plăcut

9. Posibilitatea de promovare în cadrul firmei

10.Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primi fără întârzieri... de fiecare dată!)

11. Multe surprize

12Acces la evenimente de optica si dezvoltare personală

13.Posibilitatea de a-ți crea relații de calitate cu oameni de succes.

CERINTE

Cerinte :

sa ai un aspect placut si o tinuta decenta
sa iti placa sa lucrezi cu oamenii
sa iti placa sa lucrezi in echipa
sa fii punctuala si de incredere
sa iti placa programul de lucru in ture
sa iti placa sa inveti in fiecare zi
sa iti doresti un job pe o perioada lunga

BENEFICII OFERITE

Avantaje

Salariu atractiv
Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti
Posibilitate de avansare in cariera
Comision din vanzari
Relocare intr-un alt oras - cazarea si utilitatile platite de catre angajator

Tarcea Optic a fost infiintata in anul 2015, are ca obiect de activitate promovarea si comercializarea produselor optice, respectiv:
-rame de vedere
-rame de soare
-lentile dioptrice
-lentile de contact
-lentile cosmetice
-accesorii
-prescriptii oftalmologice de retete ochelari
Oferim cea mai buna calitate la preturi accesibile