Consilier vanzari Showroom Sibiu

SC Psihotest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
• Consilierea tehica si comerciala a clientilor
• Administrare gestiune punct de lucru
• Intocmire solutii generale catre client
• Participare la indeplinirea obiectivelor valorice
• Intretinerea starii estetice a punctului de lucru
Beneficii
• Oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-un domeniu atractiv si inovativ
• Mediu de lucru dinamic, deschis, profesionist
• Training-uri interne si cursuri de specializare la furnizori externi
• Sistem motivational atractiv

CERINTE

PSIHOTEST recruteaza Consilier vanzari showroom pentru clientul sau, expert in materie de sisteme de incalzire si climatizare moderne, energie regenerabila si solutii de proiectare

Specificatii post
• Experienta in domeniul instalatiilor
• Experienta in lucrul direct cu clientii
• Abilitati operare contabilitate primara
• Experienta in administrarea unei gestiuni
• Persoana responsabila, perseverenta, deschisa spre invatare
• Abilitati organizatorice

Psihotest este o companie cu o experienta de peste 13 ani in piata de profil, care ofera servicii de Recrutare si selectie de personal, Munca temporara, Formare profesionala si Testari psihologice. Rezonand cu principiul conform caruia o afacere este atat de buna pe cat de buni sunt oamenii din ea, obiectivul nostru este sa recrutam omul potrivit pentru locul potrivit. Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.psihotest.ro