CONSILIER JURIDIC - specializat in legislatia constructiilor

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie romaneasca activa in domeniul constructiilor.

Principalele responsabilitati:
- acordare consiliere juridica;
- supervizare incheiere contracte;
- reprezentare in instanta;

CERINTE

- studii superioare juridice;
- experienta in legislatia in constructii;
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
- cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- telefon de serviciu.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.