Cautam colaboratori in domeniul asigurariilor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de broker in asigurari cu dezvoltare nationala recruteaza colaboratori :
- persoane cu experienta in domeniul asigurarilor, pentru dezvoltarea si gestionarea pe termen lung a portofoliului de clienti;
- persoane dornice de un venit suplimentar cu sansa de a-si forma o cariera intr-un domeniu de viitor.

CERINTE

-vanzarea produselor de asigurari
-dezvoltare portofoliu clientii
-gestionarea pe termen lung a portofoliului de clienti
- varsta cuprinsa intre 25 – 50 ani
- minim studii postliceale incheiate
- experienta sau studii superioare constituie un avantaj
- programul poate fi part-time sau full-time

BENEFICII OFERITE

Veniturile sunt in functie de realizarile fiecaruia, asadar daca esti o persoana hotarata si dornica de a se dezvolta pe plan profesional, cat si personal, esti invitatul nostru sa ni te alaturi.
Noi iti oferim posibilitatea de afirmare intr-un domeniu de viitor, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.