Asistent Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Sprijina si contribuie la optimizarea activitatii echipei de vanzari;
-Intreprinde activitati de promovare de produse si identificare de noi clienti: contacte directe, ofertare si gestiunea ofertelor;
-Realizeaza periodic raportari si analize referitoare la activitatea curenta;
-Sustine echipa de vanzari in: identificarea de noi clienti;
-urmarirea efectuarii platilor la termenele stabilite;

CERINTE

-Studii superioare (de preferat finalizate)
-Bune cunostinte de operare PC
-Abilitati de comunicare; organizare proprie excelenta
-Spirit de echipa si flexibilitate in relatia cu cei din jur
-Atitudine puternic pro-activa, serioasa si corecta; optimism si realism; creativitate; tact; rezistenta la stress
-Viziune de ansamblu; orientare spre gasirea de solutii; perseverenta in urmarirea si atingerea scopului final

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv si resursele materiale necesare asumarii responsabilitatilor postului
-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar, dinamic, aflat in plina dezvoltare.