Asistent vanzari - intermediere acte auto, asigurari

Birou Asigurari si Inmatriculari Selimbar

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate birou
* radactarea documentelor privind inmatricularea autovehiculelor
* redactarea contractelor de vanzare-cumparare
* realizarea ofertelor de asigurari
* emiterea si gestionarea politelor/contractelor de asigurari
* tehnoredactare documente, copii, scanare, indosariere, arhivare, e-mail, etc.
* Emitere facturi
Activitate de teren
* deplasarea la anumite institutii publice, in vederea efectuarii demersurilor privind inmatricularea autovehiculelor.

CERINTE

- Absolvent studii medii ( minim bacalaureat) sau superioare
- Cunostinte operare PC : Ms Office, Internet – obligatorii
- Permis de conducere: categotria B - obligaroriu
- Experința în domeniul financiar și/sau al vânzărilor constituie un avantaj
- Bune abilitati de comunicare si negociere
-Abilitati in vanzari si promovarea serviciilor
- Persoana atenta, organizata, sociabila, activa, punctuala si serioasa.

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: Part-time (08:00-13:00)
Se ofera salariu fix si contract de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale :
- asigurari
- intermediere acte auto