ASISTENT MARKETING - SIBIU

S.C.TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma romaneasca care comercializeaza produse tehnice specifice, de la scule de mana si electrice pana la articole de menaj.

Principalele responsabilitati sunt:
- promovare promotii, targuri;
- implementare cataloage;
- atributii de secretariat;
- prezentare liste produse, preturi produse, alcatuire preturi.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta intr-un post similar constituie avantaj;
- cunostinte bune de limba engleza;
- cunostinte bune de operare PC + Corel.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!