Asistent Marketing - Retail

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sondarea pietei privind competitivitatea produselor si preturilor propuse de achizitori petru revista
- evidentierea in magazin a promotiilor de la revista
- facturarea si incasarea taxelor de revista
- monitorizarea plasarilor speciale impreuna cu achizitorii
- sampling-uri , promovari etc ( monitorizare, evaluare)
- panotaj si preturi (estetica, consecventa, prezenta)
- colaborarea cu biroul relatii clienti
- participa la training-uri cu angajatii referitor la comportamentul fata de clienti , prezentare , vanzare , tinuta etc.

CERINTE

- studii superioare - profil Marketing (avantaj)
- experienta in activitatea de marketing
- persoana motivata, energica, creativa si cu o foarte buna imaginatie
- disponibilitate la deplasari si program prelungit
- permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, in concordanta cu performanta profesionala
- mediu de lucru dinamic si modern
- posibilitati de dezvoltare a carierei

SC TRIDENT TRANS TEX este o companie exclusiv romaneasca aflata in plina dezvoltare in domeniul big retail, dar care are ca obiect secundar de activitate si transport international de marfa .