Asistent Manager

OM REAL INVESTMENTS S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza activitatile de secretariat, administrative si cele de protocol;
Inregistreaza si arhiveaza corespondenta (fax, mail, etc.);
Intocmeste documente, note, tabele, oferte, rapoarte etc.
Traducere documente din si in limba engleza;
Emite OP-uri, facturi;
Contabilitate primara;
Depunere/ridicare documente specifice de la clienti, furnizori si institutiile statului;
Rezolvarea problemelor de birotica/achizitii diverse
Acorda sprijinul necesar in activitatea managerului

CERINTE

Studii superioare;
Experienta intr-un post similar minim 1 an;
Cunostinte foarte bune de operare Microsoft Word, Excel;
Bune cunostinte de limba engleza;
Carnet de sofer si experienta de conducere;
Capacitatea de a acumula cunostinte noi.
Abilitati de comunicare si relationare, atentie la detalii;
Persoana organizata, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Dezvoltare-promovare imobiliara, constructii