Asistent Financiar

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Trenkwalder cauta pentru partenerul sau - societate europeana, care ofera servicii de coletarie flexibile si fiabile – Asistent financiar, cu contract part-time si pe perioada determinata de 2 ani.

- Facturare;
 - Raspunde la solicitarile clientilor legate de facturare;
 - Verificare oferte in sistem;
 - Situații si rapoarte Excel.

CERINTE

 - Experienta minim 1 an in departamentul financiar-contabil;
 - Cunostinte de Excel nivel avansat;
 - Cunostinte de limba Engleza nivel mediu/avansat;
 - Cunostinte de contabilitate primara;
 - Studii medii; avantaj – studii superioare.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).