ASISTENT DEPARTAMENT VANZARI (SALES SUPORT) SIBIU

SOBIS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera suport reprezentantilor de vanzari din teren(situatie stocuri, solduri de la clienti etc);

-preia telefonic comenzi de la clienti;

-opereaza in sistemele informatice (baze de date cu stocurile disponibile);

-ofera suport direct clientilor(telefonic si prin e-mail;)

CERINTE

-studii superioare;

-minim 2 ani experienta de lucru intr-unul din domeniile relatii publice, client service, secretariat;

-excelente cunostinte de operare calculator(WORD, EXCEL);

-excelente abilitati de comunicare si de organizare;

-cunoasterea limbilor engleza si germana constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

-posibilitatea de a lucra intr-o companie cu capital strain si la un nivel inalt de profesionalism;

-salariu atractiv;

SOBIS Consult - Human Resources Management, Marketing Research, Sibiu and Galati Headquarters
SOBIS Consult - Management Resurse Umane
Cercetari de Piata, sedii in Sibiu si Galati