angajez agent vanzari

INCORSO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea posibililor clienti din baza de date a companiei
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor si serviciilor companiei in conformitate cu standardele si politica comerciala a companiei
- organizarea de deplasari si intalniri cu clientii in tara
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora
- urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti
- intocmirea rapoartelor privind situatia vanzarilor, posibililor clienti si a negocierilor in curs de desfasurare
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial si annual

CERINTE

- studii superioare
- permis de conducere categoria B
- experienta in vanzari minim 1 an
- cunostinte operare PC
- disponibilitate pentru deplsari in tara
- capacitate de comunicare si relationare
- amabilitate si eficienta
- spirit de echipa
- bun organizator
- comunicativ
- capacitate rapida de decizie
- capacitate de eficientizare si optimizare a activitatii de vanzare

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si comisioane din vanzari.
CV-urile se trimit la adresa de e-mail office@incorso.ro.

Infiintata la finele anului 2006, compania noastra, SC INCORSO SRL, s-a dezvoltat avand ca obiect principal de activitate prestarea de servicii si consultanta in domeniul heraldicii la cele mai inalte standarde.
Pe parcursul anilor, acumuland o vasta experienta in modul de abordare si prestare a problemelor clientilor ne-am extins aria de activitate, ajungand astfel sa oferim consultanta pentru accesarea de fonduri nerambursabile, strategii de dezvoltare locala, achizitii publice, evaluari/reevaluari de patrimoniu, audit energetic, arhivare fizica, proceduri interne si produse promotionale.