Angajam controlor calitate

SC TRIGO ROMANIA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

TRIGO, angajeaza in Sibiu controlori de calitate (cu sau fara experienta):

SE OFERA
- Salariu de incadrare 2800 lei brut
- Ore suplimentare platite 200 % ( dublu);
- Spor de noapte 25 %;
- Spor de weekend 10 %;
- Tichete de masa in valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucrata;
- Asigurare privata de sanatate;
- Bonus de recomandare;
- Reducere la abonamentele salilor de FITNESS.
-Mai jos te rog sa gasesti zonele de unde putem asigura transport in vederea facilitarii procesului de recrutare.
- Transport asigurat din Buia, Medias, Vurpar, Marsa, Saliste, Rasinari, Brezoi, Loamnes, Nocrich, Cisnadie, Titesti, Victoria, Boisoara plus imprejurimi pana la client.

CERINTE

Studii medii;
Atentie la detalii;
Atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;
Flexibilitate;
Disponibilitate pentru:
a lucra in schimburi
ore suplimentare
a lucra la fabrica clientului

BENEFICII OFERITE

Bonus de performanta;
Prime de PASTE si de CRACIUN;

TRIGO oferă soluții cuprinzătoare de calitate, de la acțiuni corective până la acțiuni preventive, pentru a evita potențiale neconformități de calitate în timpul proceselor de fabricație și pentru a menține o producție lină și fără erori în industria auto, aerospațială și de transport greu.
Fondată în 1997, TRIGO este o companie multinațională care oferă soluții operaționale de management al calității pentru sectorul de fabricație, în special în industria auto și aerospațială.