Analist baze de date

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea bazei de date pentru salarizare
- Crearea de legaturi intre diverse tabele, gasirea unor cuvinte “cheie” pe baza carora sa fie realizate aceste legaturi
- Furnizarea de interpretari si analize pertinente pentru luarea deciziilor tactice si strategice;
- Intocmirea de rapoarte comparative: lunare si anuale;

CERINTE

- Nivel avansat operare Ms Office: Excel , Word, Acces.
- Experienta cu baze de date
- Experienta cu aplicatii interne in vederea unor sisteme de analiza baze de date
- Experienta relevanta in conceperea si analiza rapoartelor
- Cunosterea unui program de salarizare - constituie avantaj
- Limba engleza- nivel mediu – avansat
- Absolvent studii superioare.

BENEFICII OFERITE

- mediua dimanic
-posibilitati de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.