Ambalatori manuali

SC THRACE GREINER PACKAGING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza operatiunea de ambalare a produselor din mase plastice confectionate, in saci/ cutii /alte ambalaje in conformitate cu indicatiile sefului ierarhic;
- aprovizionează cu materii prime şi materiale;
- confecţionează ambalajele in care ambalează şi le marchează distinctiv;
- indentifica si semnaleaza eventualele neconformitati de ambalare;
- urmăreşte şi răspunde de folosirea utilajelor la parametrii stabiliţi prin normative si a materialelor auxiliare în cadrul procesului de producţie;
- efectuează operaţiunea de montat mânere si paletizare.

CERINTE

- studii: minim liceu / 12 clase;
- disponibilitate de a lucra in schimburi;
- gandire practica si seriozitate .

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza;
- tichete de masa;
- 1 masa calda/zi
- transport gratuit pentru persoanele care locuiesc in Sibiu;

Societatea S.C. Thrace Greiner PackagingS.R.L. este un joint-venture intre grupul Greiner Packaging International din  Austria si grupul Thrace Plastics Grecia, fiind unul dintre cei mai importanti producatori locali de ambalaje injectate din polipropilena adresate in egala masura industriilor alimentare si nealimentare.