Agent vânzări HoReCa - Sibiu

Misavan Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul tau va fi de a:
-a prospecta piata in vederea identificarii de noi clienti, dezvoltand zona alocata.
-a vizita 10 - 15 clienti / zi.
-a promova produsele Misavan: produse chimice profesionale si top profesionale de curatenie (detergenti, degresanti, dezinfectanti, odorizanti de camera, hartie si dispensere pentru hartie, produse gospodaresti, produse pentru ambalat, produse de unica folosita, candele);
-a face demonstratie de produse profesionale de curatenie, minim 5 demo/luna.
-a creste volumul de vanzari 5 - 10 % / luna.

CERINTE

-cunoștinte profesionale specifice canalului HoReCa sau alte industrii (office, saloane de infrumusetare).
-experienta in vanzare pe teren si abilitati de negociere.
-cunostinte de operare PC.
-permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Îți oferim:
-instrumente de lucru pentru a-ti desfasura activitatea in conditii optime (telefon, tableta, masina de serviciu).
-suport pentru dezvoltare profesionala (program de integrare profesionala, cursuri de demo de produse, plan de cariera, platforma E-learning cu materiale pe care sa le folosesti sa -investesti în educația ta profesională).
-un salariu și bonusuri care să te motiveze sa-ti realizezi obiectivele.

Cu o experienţă de 20 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic, produse de ambalare, din carton şi unică folosinţă, candele şi dispensere.
Ne dorim sa #trecem Romania pe curat!