AGENT TRANSPORT MARFA ( REFERENT MARKETING )

ILMIR ONYX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- CONTACTAREA CLIENTILOR TELEFONIC
- UTILIZAREA APLICATILOR DE SPECIALITATE IN TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL MARFA
- COMPLETAREA COMENZILOR DE TRANSPORT
- URMARIREA DESFASURARI IN CONDITII BUNE A COMENZILOR DE TRANSPORT

CERINTE

- CUNOSTIINTE DE FOLOSIREA A CALCULATORULUI
- CUNOSTIINTE DE FOLOSIREA A PROGRAMULUI MICROSOFT WORD
- ABILITATI DE NEGOCIERE
- CAPACITATE DE INVATARE RAPIDA

BENEFICII OFERITE

TELEFON DE SERVICI

Firma ILMIR ONYX a luat fiinta in anul 2001 si are ca obiect de activitate logistica si transport intern si international de marfuri din anul 2011 .Suntem o firma cu capital integral privat . Oferim servicii de logistica si transport de marfuri complete sau partiale in toata Europa.
Ca o dovada a profesionalismului, calitatii si rapiditatii serviciilor oferite cifra de afaceri s-a dublat, triplat de-a lungul timpului si este in continua crestere. Firma noastra este alternativa optima pentru clientii care doresc servicii profesioniste executate la termen si in cele mai avantajoase conditii.