Administrator retea IT- Megamarket Medias

TRIDENT TRANS TEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea retelei locale, a echipamentelor ce fac parte din aceasta (severe, routere, statii, cantare, case, etc.)

Intretinerea bazelor de date.

CERINTE

Cunostiinte baze de date (in special SQL)
Cunostinte hardware
Disponibilitate program prelungit si deplasari

BENEFICII OFERITE

se negociaza in urma interviului

Grupul de firme Trident, cu sediul central in Sibiu, a infiintat in anul 2004 divizia Trident Big Retail. Divizie are ca obiectiv dezvoltarea unei retele de hypermarket-uri in toata tara. Planurile de viitor cuprind infiintarea unui centru de distributie care sa deserveasca atit cele patru locatii de retail proprii( Medias, Deva, Sfantu Gheorghe, Sibiu), cit si partenerii grupului.
Grupul Trident desfasoara concomitent cu activitatile de BIG RETAIL, transport intern si international, import - export si constructii.
Pentru detalii accesati www.tridenttranstex.ro