INSPECTOR RESURSE UMANE - HYPERMARKET SF.GHEORGHE

Trident Trans Tex Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmeste dosarul de angajare al salariatului, verificand validitatea documentelor prezentate, contractul individual de munca, fisa postului , act aditional de confidentialitate, declaratii, etc;
- Intocmeste propunerile de modificare a contractelor individuale de munca, de schimbare sau eliberare din functie a personalului;
- Elibereaza adeverinte pentru atestarea calitatii de salariat, la cererea angajatilor;
- Verifica prezenta lucratorilor comerciali, dar si a altor categorii de angajati, din Supermarket-ul Sibiu;
- Raspunde de gestionarea bazei de date a personalului din cadrul Supermarket-ului;
- Realizeaza programarile pentru interviu si sustine interviurile pentru pozitiile vacante, functie de CV-urile depuse de catre candidati;

CERINTE

bune cunostinte de operare pe calculator;
abilitati de organizare si planificare;
abilitati de comunicare si de negociere;
toleranta la stres.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea reala de dezvoltare profesionala intr-o firma in continua expansiune
- training de specialitate
- mediu de lucru profesional si placut
- pachet salarial motivant in acord cu evolutia profesionala, telefon, bonuri de masa.

Grupul de firme Trident, cu sediul central in Sibiu, a infiintat in anul 2004 divizia Trident Big Retail. Divizie are ca obiectiv dezvoltarea unei retele de hypermarket-uri in toata tara. Planurile de viitor cuprind infiintarea unui centru de distributie care sa deserveasca atit cele patru locatii de retail proprii( Medias, Deva, Sfantu Gheorghe, Sibiu), cit si partenerii grupului.
Grupul Trident desfasoara concomitent cu activitatile de BIG RETAIL, transport intern si international si import - export.
Pentru detalii accesati www.tridenttranstex.ro