Angajam pentru livrari colete/plicuri in Sebes, Alba

Proexpert

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Ceea ce vei munci este simplu si usor: trimiti plicuri sub forma de colet prin Posta Romana sau Curierat. Noi iti vom furniza toate materialele necesare (colete, adrese etc).
PROGRAM:
De luni pana vineri, iar in cursul zilei TU decizi cand sa prestezi jobul.
Cat muncesti pe zi...
Maxim 2 ore sau chiar mai putin; depinde de tine si de locatia in care te afli fata de cel mai apropiat oficiu postal.

Detalii vezi pe:

CERINTE

- sa fii o persoana serioasa si responsabila
- sa detii un calculator si o imprimanta
- sa stii sa scrii un document pe computer/laptop in Excel
- sa ai o adresa de email

BENEFICII OFERITE

Intre 200 RON si 600 RON per luna.

Suntem o firma ce se ocupa cu produse informationale si dezvolta la nivel national.
Angajam persoane pentru livrari de colete/plicuri. Munca max 2 ore pe zi.

Detalii pe: http://www.getting-smart.com/job.html