Sef Ocol Silvic

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordoneaza activitatea echipelor de exploatare;
• Intocmeaste si tine evidenta contractelor cu furnizorii de masa lemnoasa;
• Evidentiaza, monitorizeaza si raporteaza costurile de exploatare;
• Intocmeste rapoartele privind activitatea de exploatare.

CERINTE

• Studii universitare finalizate in domeniul forestier;
• Minim 5 ani de experienta pe o pozitie similara;
• Abilitati de comunicare, relationare si persuasiune;
• Spirit de echipa;
• Capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si a prioritatilor;
• Cunostinte de operare MS OFFICE;
• Persoana energica, activa, onesta si interesata de evolutia profesionala;
• Carnet de conducere categoria B.

Disponibilitate de relocare in zona, in Petris- judetul Arad.

BENEFICII OFERITE

• Echipa dinamica si orientata catre succes;
• Pachet salarial motivant;
• Oportunitatea de dezvoltare profesionala si personala;
• Mediu de lucru profesionist si onest;

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.