team leader (new entry, mid level, mentor)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea ariei de clienti
- Mentinerea bazei de clienti, la standarde calitative inalte
-Consultanta permanent-calitativa a clientilor si adaptarea serviciilor companiei ca solutii la cerintele acestora

CERINTE

Compania noatra solicita:
- Integritate
- Responsabilitate
- Prezenta agreabila
-Atitudine de invingator
- Spirit intreprinzator
- Studii minime: diploma bacalaureat
- Sociabil, comunicativ cu reale capacitati de empatie si persuasiune
- Domiciliul: Satu Mare, Negresti Oas, Carei, zone limitrofe

BENEFICII OFERITE

-Pregatire profesionala continua
-Contract pe perioada nedeterminata
-Venituri peste media nationala (fix+comision)
- Acces la card de sanatate privat
- Recunoastere profesionala permanenta (premii, incentive, etc.) Bonusuri pentru performanta si calitate
-Cariera intr-un domeniu deschis comunicarii si evolutiei profesionale in cadrul unei companii premium.