SOFER LIVRATOR SATU MARE

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport marfa de la depozit la sediile clientilor. Se asigura ca marfa este livrata in bune conditii.
Incaseaza contravaloarea marfurilor.
Mentine o buna legatura cu clientii companiei.

CERINTE

- atestat ADR
- atestat marfuri periculoase
- carnet de conducere cat B si C
- persoana responsabila,serioasa
- stare de sanatate buna
- responsabil pentru bunul transport al marfii
- responsabil pentru buna functionare a masinii conduse
- minime cunostine facturi, avize, etc

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro