Promoter-saler

SC EWE CHARME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va aborda toţi clienţii care trec pe la standul de cosmetice;
Va prezenta clienţilor calitatea produselor cosmetice pe baza naturală (6 buc) la care se face promoție;
Va prezenta informațiile necesare despre pachetul promoțional;
Va promova imaginea gamei de produse;
Va genera vânzări pentru brandul propriu;
Va raporta activitatea conform cerinţelor;
Va respecta orarul zilnic de lucru;
Va cunoaşte foarte bine produsele şi procedurile de lucru;
Va menţine curăţenia spaţiului de vânzare.

CERINTE

1. Aptitudini excelente de comunicare şi capacitate de comunicare interpersonală;
2. Abilitatea de a lucra independent;
3. Persoană organizată, disciplinată şi ordonată;
4. Arată dorinţa şi abilitatea de a învăţa lucruri noi şi capacitatea de a lucra cu ambiție;

BENEFICII OFERITE

Va primi salarul fix
Va primii bonusuri după realizări
Va avea transportul decontat
Va avea posibilități de a se dezvolta individual
Va avea posibilități de promovare

Comert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate