PROIECTANT INGINER MECANIC (CAD 3D)

MPL ENGINEERING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare asistata pe calculator 3D modeling

Realizarea desenelor 2D

Executarea conversiei de date 3D

Asistenta pentru realizarea proiectelor

CERINTE

Absolvent al facultatii: TCM; MECANICA;

Cunoasterea unui soft de proiectare 3D: CATIA, SOLIDWORKS, INVENTOR, NX, ANSYS, DELMIA -nivel mediu/avansat;

O prima experienta in domeniul proiectarii constituie un avantaj;

Cunostintele de limba germana, engleza constituie un avantaj;

Persoana responsabila, dinamica, riguroasa.

BENEFICII OFERITE

- Salar atractiv;
- Bonuri de masa;
- Decontare transport.

MPL ENGINEERING este o firma specializata in activitati de proiectare mecanica utilizand software specializat pentru proiectarea asistata de calulator. Firma MPL ENGINEERING este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata. Paleta larga de meserii si expertize a MPL ENGINEERING se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, etc.